Az alumíniumsókat több mint fél évszázada használják az izzadásgátlók hatóanyagaként, hogy csökkentsék az izzadást és a testszagot. Az alumínium hagyományos használata a testszag elleni küzdelemben valójában már több száz évre nyúlik vissza olyan régiókban, mint például Európa, Mexikó, Thaiföld és Ázsia. Ma az alumíniumsóknak köszönhetően, szerte a világon emberek milliói , érzik frissnek magukat és ez segít, hogy több önbizalmuk is legyen.
Válasz az összetevőkkel kapcsolatos kérdésekre
Gyakran kapunk kérdéseket azokról az összetevőkről, amelyeket háztartás-vegyipari és kozmetikai termékeinkben használunk. Miért van egy bizonyos összetevő a termékben? Milyen hatása van? Biztonságos ez nekem, a családomnak és a környezetnek? Néha megkérdezik tőlünk, miért döntöttünk úgy, hogy bizonyos összetevőket nem használunk.

Sokan szívesen használják az illatosított termékeket. Ezek gyártásakor kizárólag jó minőségű alapanyagokat használunk, melyek megfelelnek a Nemzetközi Illat Szövetség (IFRA) globális szabályainak.
További tudnivalók
Azért használunk tartósítószereket, mert segítenek megvédeni termékeinket a baktériumoktól, élesztőgombáktól és penészgombáktól. A természetben a tartósítószerek segítenek megvédeni a növényi, emberi és állati sejteket.
További tudnivalók
A műanyag dörzsölő gyöngyök használatát 2014-ben szüntettük be, válaszul az óceánokban és tavakban felhalmozódó mikroműanyagokkal kapcsolatos aggodalmakra.
További tudnivalók
Sok dolgot, amit az emberek a kozmetikai termékeinkben szeretnek - a hajbalzsamok selymes hatásától a golyós dezodorok sima érzéséig - a szilikonok tesznek lehetővé.
További tudnivalók
Márkáink segítenek az otthonokat és munkahelyeket tisztán, frissen tartani és védeni a kórokozóktól. Sok évtizede használjuk a nátrium-hipokloritot háztartás-vegyipari termékeinkben, mivel az egy erős, gyorsan ható fertőtlenítőszer a mikroorganizmusok széles köre ellen, beleértve a baktériumokat és vírusokat.
További tudnivalókAz alábbi témákban kapjuk a legtöbb kérdést, kérjük válaszd ki a listából az érdeklődésednek leginkább megfelelőt
Alumíniumsók
Szennyeződések ellenőrzése
Kismennyiségű szennyeződés („nyomokban”) előfordulhat egyes termékekben – vagy azért, mert természetesen jelen vannak az alapanyagokban, vagy azért, mert a gyártási folyamat során keletkeznek.
Fluorid
Az erős, egészséges fogak és íny elengedhetetlen az emberek egészségéhez és jólétéhez. A fluoridot tartalmazó fogkrémmel való rendszeres fogmosás segít megelőzni a fogszuvasodást és javítja a szájhigiéniát.
Formaldehiddonorok
Tartósítószereket használunk a háztartás-vegyipari és kozmetikai termékekben, hogy megőrizzük a jó állapotukat; enélkül a baktériumok, az élesztőgombák és a penészgombák hatására megromolhatnának. Körültekintően választjuk ki a tartósító összetevőinket, hogy biztonságosak és hatékonyak legyenek azok számára, akik a termékeinket használják.
Illatanyagok
Az illatanyagok sokféle érzést kelthetnek bennünk. Az otthonunk ismerős és szívet melengető illata részben az általunk használt tisztítószerekből és kozmetikai termékekből származik.
Vazelin
A petrolátum, ismertebb nevén a vazelin, széles körben használt kozmetikumokban és a szépségápolási termékekben.
Műanyag dörzsölő gyöngyök
A kozmetikai termékeink segítenek az embereknek abban, hogy a bőrük egészséges megjelenésű legyen. Ehhez fontos a bőr radírozása – az elhalt bőrsejtek eltávolítása finom dörzsöléssel. Számos összetevő alkalmazható gyengéd dörzsölőanyagként a hámlasztás elősegítéséhez, többek között a műanyag dörzsölő gyöngyök.
Tartósítószerek
A tartósítószerek, ahogy azt a nevük is sugallja, segítenek a dolgok frissen tartásában. Azért használunk tartósítószereket, mert segítenek megvédeni a termékeinket a baktériumoktól, az élesztőgombáktól és a penészgombáktól. A természetben a tartósítószerek segítenek megvédeni a növényi, emberi és állati sejteket. A tartósítószerek ugyanígy kulcsszerepet játszanak termékeink biztonságosságának és magas minőségének megőrzésében. Tartósítószerek nélkül a termékek kellemetlen szagúak lehetnének, elszíneződnének vagy penész jelenne meg rajtuk.
Parabének
A parabének egy olyan összetevőcsalád, amelyet kozmetikai termékekben használnak tartósítószerként. A „parabén” kifejezés sok, kismértékben különböző parabénre utal, amelyek közül néhány a természetben is megtalálható. A parabének a para-hidroxi-benzoesavból (PHBA) származnak, amely előfordul gyümölcsökben és zöldségekben, valamint természetesen képződik az emberi szervezetben is.
Methylisothiazolinone (MI)
Tartósítószereket használunk a háztartás-vegyipari és kozmetikai termékekben, hogy megőrizzük az állapotukat; enélkül a baktériumok, az élesztőgombák és a penészgombák hatására megromolhatnának. Körültekintően választjuk ki a tartósító összetevőinket, hogy biztonságosak és hatékonyak legyenek azok számára, akik a termékeinket használják.
Fenoxietanol
Tartósítószereket használunk a háztartás-vegyipari és kozmetikai termékekben, hogy megőrizzük az állapotukat; enélkül a baktériumok, az élesztőgombák és a penészgombák hatására megromolhatnának. Körültekintően választjuk ki a tartósító összetevőinket, hogy biztonságosak és hatékonyak legyenek azok számára, akik a termékeinket használják.
Szilikonok
Sok dolgot, amit az emberek kozmetikai termékeinkben szeretnek – a hajbalzsamok selymes hatásától kezdve a golyós dezodorok sima érzéséig – a szilikonok tesznek lehetővé.
Nátrium-laurét-szulfát (SLES) és nátrium-lauril-szulfát (SLS)
A szennyeződések eltávolítása a ruhákról, az edényekről és a bőrünkről a mindennapi élet szerves része. A szappanoktól és fogkrémektől kezdve a mosószerekig sok termék használatakor habzik, hogy ki tudja fejteni tisztító hatását.
További tudnivalók a nátrium-laurét-szulfátról (SLES) és a nátrium-lauril-szulfátról (SLS)
Nátrium-hipoklorit
Márkáink segítenek az otthonokat és munkahelyeket tisztán, frissen tartani és védeni a kórokozóktól. Több évtizede használjuk a nátrium-hipokloritot háztartás-vegyipari termékeinkben, mivel ez egy erős, gyorsan ható fertőtlenítőszer a mikroorganizmusok széles köre ellen, beleértve a baktériumokat és vírusokat.
Triklozán és triklokarban
A fogkrémekben, szájvizekben, szappanokban, dezodorokban és tisztítószerekben való használatukkal ezek az antibakteriális összetevők segítenek megőrizni a testi higiéniát és az otthonok tisztaságát.